פרסם מודעה חדשה ?

להעלות

לשאול

לקבוצה

להסיר
ציין סיבה
  • רק לחצתי קרוס אדום
  • פרטי הקשר לא תקינים
  • מודעה לא אקטואליט
  • המודעה היא מוסעת ספאם
  • מתנגד לחוק הפעיל
  • מודעה ישנה
  • סיבה אחרת
שם שולח:
רואר אלקטרוני:
טלפון ליצירת קשר:
הוגעה:לגבי מודעה שלך #35674 "גורי שפיץ יפני גזעיים יפיפיים למכירה!":
שינוי אחרון: 13.07.2019. תאריך ההודעה: 24.06.2015.

גורי שפיץ יפני גזעיים יפיפיים למכירה!

מרכז ישראל, עיר: ראשון לציון
סוג: כלבים. גזע: אחר
תאריך לידה: 29.04.2015 (גיל - שנים: 4, חודשים: 3, ימים: 24)
גורי שפיץ יפניים גזעיים מדהימים למכירה.
2 זכרים ו-2 נקבות, גורים שמחים עם אופי רגוע ומקסים. תתקשרו היום לבוא לראות אותם.
מחיר: 2,200
פרטי הקשר:
ליה
מודעות דומות:
גורת מקסיקני קירח אחרונה!! גורת מקסיקני קירח אחרונה!! גורת מקסיקני קירח(קסולו) האחרונה מההמלטה הכי מתוקה וחברותית, מחוסנת כלבת,תולעים, משושה נשאר רק ציפ. לכלבה יש פרווה למרות שהוריה קירחים ככה זה הגזע. תמכר לידיים טובות. מצורפת תמונה של ההורים. בישון פריזה בישון פריזה גורים גזעים מסוג בישון פריזה , יפים מאוד - דובים קטנים ולבנים כמו שלג , ללא ריח וללא נשירת שער . מלאות שמחת חיים ולבביות . כלב מסוג בישון פריזה מאוד חברותי ואינטלגנטי . מתאים במיוחד למשפחות אוהבות וחמות עם ילדים בעיקר לגידול בתוך הבית פומסקי גורים. הוסקי / פומרני פומסקי גורים. הוסקי / פומרני אני עוזב בקרוב אני צריך בית כדי לתת את הגורים היפים שלי. כל החינות בהתחשב בית מורם עיניים כחולות דרכונים לחיות מחמד ויש להם את כל הניירות שלהם אנא שלח לי דוא"ל בכתובת (jenasmelissa@gmail.com) pomsky גורים עבור אימוץ חינם pomsky גורים עבור אימוץ חינם pomsky גורים בחינם אימוץ אני עוזב בקרוב אני צריך בית לתת את גורי היפה שלי חיסון בית מורם עיניים כחולות דרכונים לחיות מחמד ויש להם את כל הניירות שלהם אנא שלח לי דוא"ל בכתובת (jenasmelissa@gmail.com) למכירה גורי אמסטף למכירה גורי אמסטף 600 גורי אמסטף מחפשים בעלים טובים.
מורגלים למזון יבש לכלבים,
טופלו נגד תולעים,
בעלי אופי חביב ועירני.
שש נקבות ושני זכרים חולמים על בית חם!
גורת ויסלה למכירה בת חצי שנה גורת ויסלה למכירה בת חצי שנה גורת ויסלה בת חצי שנה. יפייפיה, בריאה, חכמה, מחוסנת לגילה, נמרצת ושמחה. מחפשת בית חם ואוהב. גריפון בלגי גריפון בלגי 3,500 למכירה גורי גריפון בלגי זכר ונקבה בני חודשיים.
יש תעודות. הכלבלבים קטנים, משקלם מגיע עד ל-5 ק"ג,
אינם נושרים, אינם רועשים, אינם נושכים.
בעלי אופי נהדר עבור משפחה עם ילדים.
גורים למכירה ויימאר פוינטר גורים למכירה ויימאר פוינטר מכירת גורי אילן יוחסין.חודש 1 וכבר אוכלים לבד. 5 ילדות שובבות מצחיקות ו מתוקות. מחיר הוא למשא ומתן, בתוך 500 שקלים. למכירה גורי מלטזי למכירה גורי מלטזי 3,500 כלבלבים שנולדו לאבא אלוף ישראל של שנה שעברה
ולאמא שהובאה מפראג.
למכירה לבעלים הטובים והאחראים ביותר! למכירה לבעלים הטובים והאחראים ביותר! 650 כלבלב מקסים מגזע לא ידוע,
הוצל מהרחוב.
הגור זקוק להרבה חום, אהבה ושמחה,
לטיפול טוב.
הכלבלב יימסר דרך עמותה, בהיותו מחוסן,
מסורס ובעל שבב.
קוטון דה טולייר קוטון דה טולייר 4,000 למכירה ארבעה גורי קוטון דה טולייר
בני שלושה חודשים עם תעודות.
שתי נקבות ושני זכרים,
נטולי ריח, ללא נשירה ואנטי אלרגנים.
בעלי אופי עליז ואוהב.
מתאימים לילדים.
גורה וולש קורגי טריקולורית tricolour welsh corgi bob tail נדירה ואיכותית גורה וולש קורגי טריקולורית tricolour welsh corgi bob tail נדירה ואיכותית ריברס,הנקבה היפהייפיה והמרשימה ביותר בהמלטה,כמעט בת חודשיים(ילידת 12 לאוגוסט 2014) מגזע וולש קורגי פמברוק(הגזע שמגדלת מלכת אנגליה)גזע מדהים מיוחד במינו ונדיר בארץ.הקורגי הוא מעין רועה גרמני ננסי עם רגליים קצרות :) הם ידועים בהיותם נאמנים וקשורים מאוד לבעליהם ולמשפחה,הנקבות הן לרוב מלאות שמחת חיים ומתחברות בקלות גם עם כלבים אחרים בנסיון למצוא פרטנר למשחק.מתאימים לגידול במשפחה עם ילדים.ריברס היא טריקולורית(מונה 3 צבעים,שחור דומיננטי,ג'ינג'י בחלקים מסויימים וגם לבן)ירשה מאבא זנב הקרוי 'בובטייל' bob tail או NBT,הכוונה לזנב קצר,מעין חצי זנב קצר וחמוד בו היא מקשקשת,זנב כזה נחשב כדבר נדיר כי מדובר בגן שלא קל להוציא.היא בת לשושלת אלופים עם אילן יוחסין מפואר,האב Sherlock Holmes Nord Shtorm NB מיובא מבית גידול יוקרתי באוקראינה,ובעל הישגים משמעותיים ותארים נחשבים.מלבד ההישגים מתערוכות הכלבים,ביניהם תואר גראנד אלוף ישראל(אליפות על),כמו כן גם תואר אלוף בינלאומי,הוא הקורגי היחידי בארץ(אולי בעולם)שהוא בוגר קורס להכשרת כלבי עבודה ושירות.האם April Love Caviad Kesem נושאת בתואר אלופת ישראל. סן ברנרד למכירה סן ברנרד למכירה למכירה סן ברנרד גזעי ומאולף בן שלוש.
לבעלים טובים בלבד!
שני גורים זכרים למכירה שני גורים זכרים למכירה 3,500 2 גורים מיוחדים למכירה לאחר חיסון ראשון בני כ.6 שבועות בצבע לבן נוצץ למכירה גורי פקינז מחוסנים למכירה גורי פקינז מחוסנים למכירה גורי פקינס גזעיים ומחוסנים.
במחיר טוב!
למכירה למכירה למכירה גורה גזעית מגזע פינצ'ר ננסי
בצבע בז' בת שלושה חודשים.
הגורה מחוסנת ובעלת פנקס.
;